Zaprawy Nasienne

Zaprawy nasienne to preparaty grzybobójcze stosowane do zabezpieczenia ziarna bezpośrednio przed siewem. Zaprawianie nasion zbóż to elementarny zabieg agrotechniczny, który ma na celu zabezpieczenie roślin uprawnych przed chorobami grzybowymi na etapie najwcześniejszych faz rozwoju.

Zaprawianie materiału siewnego jest podstawowym zabiegiem ochrony fungicydowej zbóż, mającym na celu zwalczanie chorób zagrażających wschodzącym roślinom uprawnym, znajdującym się w początkowych fazach ich wzrostu i rozwoju. Zaprawianie materiału siewnego to w przypadku niektórych chorób jedyna, najskuteczniejsza, najtańsza, najłatwiejsza i najbezpieczniejsza metoda ochrony fungicydowej zbóż przed chorobami przenoszonymi z ziarnem.

Specjalistyczny stymulator do zaprawiania materiału siewnego i sadzeniaków

Dla Rolników
Dla Sadowników
Dla Ogrodników
Zaprawy nasienne dla zaprawiania nanoplant start z eko-rol nawozy

Nanoplant Start + specjalistyczny stymulator do zaprawiania materiału siewnego i sadzeniaków, zawierający nano składniki pokarmowe. Polecany jest także do moczenia korzeni sadzonek bylin, krzewów i drzew. Jest płynnym koncentratem mikroelementów, w formie nanocząsteczek (wielkości 2-50 nm), w otoczce z polimeru węglowodanowego Nanoplant Start + polecany jest dla zaprawiania nasion zbóż, roślin strączkowych, rzepaku, kukurydzy, buraków cukrowych, warzyw i sadzeniaków ziemniaka.

Naturalny środek do ochrony roślin przed patogenami

Dla Rolników
Dla Sadowników
Dla Ogrodników
PhytoChikol do zaprawiania bul ziemniaków poleca eko-rol nawozy

PhytoChikol w płynnej postacji stymuluje wzrost i rozwój roślin, poprawia ich jakość. Wykazuje bardzo silne działanie stymulujące odporność roślin na patogeny. Stosowany od początku wegetacji roślin wpływa korzystnie nie tylko na wzrost, ale również na zdrowotność. Zaprawianie nasion preparatem PhytoChikol znacząco stymuluje ich kiełkowanie oraz ukorzenienie siewek. Hamowany jest także rozwój patogenów grzybowych.

Wprowadźmy ekologię do Twojego gospodarstwa

Nawozy ekologiczne to nawozy przyjazne dla środowiska, które powstają w sposób naturalny, gwarantują nie tylko obfite, ale także zdrowe plony.